Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Przyczepy STAVAL

STAVAL

Przyczepa FURO255T
Nowy producent na polskim rynku. Przyczepy przystosowane do intensywnej eksploatacji. 2 lata gwarancji. Solidna rama wykonana z kształtownika stalowego, konstrukcyjnego, spawana, cynkowana ogniowo. Przednia i tylna burta otwierana, boczne burty zdejmowane. Uchwyty do mocowania ładunku wewnątrz skrzyni ładunkowej. Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej. Przyczepki wyposażone w uchwyty do mocowania ładunku. Podzespoły jezdne firmy KNOTT. Instalacja oświetleniowa zgodna z przepisami o ruchu drogowym. Producent oferuje szeroką gamę przyczep podłodziowych.

Od 2015 roku oferta producenta wzbogaciła się o trzy typy lawet do transportu pojazdów. Nowe lawety firmy STAVAL to CAMEL (tzw. “garbatka“), HIPPO (“garbatka“ ścięta tylko z tyłu, przednia część przestrzeni ładunkowej płaska) lub ELEFANT (platforma z pełną podłogą). W każdej lawecie koła znajdują się pod spodem przyczepy. Pomimo, iż są to tylko trzy typy występują one w bardzo różnych konfiguracjach, wsród licznych modeli z pewnością każdy dobierze sobie idealne DMC i wymiary odpowiednie do potrzeb.

Poniżej zdjęcia “z natury“ wybranych przyczep.

Jeśli interesują Państwa bardziej szczegółowe wymiary zapraszamy do obejrzenia prospektu na przyczepy marki STAVAL, który znajduje się tutaj.

Linia ECONOMIC

Przyczepa marki Staval, model ECON20U, o wymiarach 205x126x35cm z uchylną skrzynią ładunkową.

Przyczepa Staval ECON20U - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Staval ECON20U - Kliknij aby powiększyć

Linia FURORA

Przyczepy marki Staval z linii FURORA to przyczepy do użytku przydomowego charakteryzujące się dużą wytrzymałością. Główną zaletą przyczep FURO jest solidna, spawana rama. Przedni i tylny bort otwierany, boczne zdejmowane. Standardowo modele FURO wyposażone są w kółko podporowe, ułatwiające manewrowanie przyczepą. Jednoosiowe przyczepki mają uchylną skrzynie ładunkową (tzw. wywrotki). Przyczepy dwuosiowe wyposażone są w dwie osie o wytrzymałości 750kg co zwiększa rzeczywistą ładowność przyczepy do ok 1t. Wszystkie przyczepy z linii FURORA mają DMC do 750kg, więc są to przyczepy lekkie, na prawo jazdy kategorii B. Warto zwrócić uwagę na jakość elementów wykończenia, takich jak zamknięcia i zapinacze do burt czy uchwyty do mocowania ładunku.

Przyczepa Staval FURO255T - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Staval FURO255T - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Staval FURO27U - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Staval z linii FURO - Kliknij aby powiększyć

Przyczepa dwuosiowa na kat. B. Przyczepy dostępne w różnych wymiarach. Przyczepy homologowane są w zakresie od 400kg do 750kg DMC (dopuszczalnej masy całkowitej), jako przyczepy lekkie, do których nie jest wymagana kat. E.

Linia WATER

Przyczepy podłodziowe WATER450 oraz WATER500 służą do przewozu lekkich łodzi. W standardzie rolki slipowe (prowadzące). Zapraszamy do zapoznania się również z prospektem producenta, w którym znajdą Państwo specyfikację pozostałych przyczep oraz rodzaje dostępnych podpór.

Przyczepa do transportu łodzi WATER450 - Kliknij aby powiększyć Przyczepa do transportu łódki WATER450 - Kliknij aby powiększyć Przyczepa do transportu łodzi WATER500 - Kliknij aby powiększyć Prospekt na przyczepy podłodziowe oraz podpory - Kliknij aby powiększyć


Eljasiewicz S.C. tel.(85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK