Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Dojazd

Nasza firma znajduje się przy wyjeździe z Białegostoku w kierunku: Lublin, Bielsk Podlaski, Zabłudów. Bezpośrednio przy drodze krajowej nr 19.

Wcześniej wypożyczalnia mieściła się przy jednej z osiedlowych uliczek Kolonii Dojlidy, jednak dbając o Państwa wygodę w 1999 roku przenieśliśmy siedzibę w dogodniejszą lokalizację, tak by każdy bez problemów mógł do nas trafić. Zdajemy sobie sprawę, iż nie dla wszystkich naszych klientów manewrowanie z przyczepą jest rzeczą łatwą- z pewnością docenicie Państwo nasz ogromny plac, szeroki podjazd i bramę wjazdową.

Po pewnych zmianach administracyjnych z 2006 roku nie należymy już jak dawniej do gminy Zabłudów, z adresu “wypadła” dawna nazwa Kolonia Dojlidy. Na chwilę obecną znajdujemy się w granicach administracyjnych miasta Białegostoku.


Wyświetl większą mapę

Jak dojechać do wypożyczalni przyczep? Powyżej znajduje się mapka przedstawiająca miasto Białystok i okolice. Zaznaczona jest na niej lokalizacja naszej firmy. Mogą Państwo ją dowolnie powiększać lub zmniejszać aby sprawdzić dojazd. Przy odpowiednim ustawieniu nawet dojazd z Olsztyna, Ostrołęki, Grajewa, Łomży czy Łap nie stanowi problemu.