Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Przyczepy Faro Trailers

Faro

Przyczepa Faro Solidus Plus
Firma Inbud-faro Spólka Akcyjna obecna jest na rynku motoryzacyjnym w Polsce od ponad 20 lat. Jako jeden z czołowych dystrybutorów opon i felg wielokrotnie nagradzana była prestiżowymi wyróżnieniami Gazele Biznesu. W 2011 roku rozpoczęto pracę nad uruchomieniem produkcji przyczep samochodowych. Celem spółki jest oferowanie wysokiej jakości produktów dla szerokiej gamy zastosowań. Przyczepy Faro szybko zyskały uznanie na rynku. Wybrane modele wyposażone są w burty z wypełnieniem ze sklejki, burta przednia i tylna otwierana. Podłoga wykonana ze sklejki o grubości 9 mm, wodoodpornej, antypoślizgowej, wyposażona w uchwyty do mocowania ładunku. Faro Trailers stosuje podzespoły firmy AL-KO, Knott i Steelpress, w standardzie zaczep kulowy ze wskaźnikiem sprzęgu, błotniki z polietylenu z osłonami przeciw błotnymi oraz koło podporowe z obejmą. Instalacja oświetleniowa zgodna z przepisami o ruchu drogowym.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na przyczepy marki FARO Trailers, do pobrania tutaj. Poniżej zdjęcia “z natury“ wybranych przyczep. Z uwagi na duże zainteresowanie poniższymi modelami większość z nich dostępna jest “od ręki”.

Linia Tractus i Solidus

Przyczepy marki Faro Trailers, modele z burtami wypełnionymi sklejką. Przedni i tylny bort otwierany. W zestawie koło podporowe z uchwytem.

Przyczepa Faro Solidus 205x125x35cm - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Faro Solidus burty wypełnione sklejką - Kliknij aby powiększyć

Przyczepa dwuosiowa na kat. B. Przyczepy dostępne w różnych rozmiarach, na zdjęciach widoczna przyczepa o wymiarze wewnętrznym skrzyni ładunkowej 263x125x35cm. Przyczepy te są wyposażone w dwie osie po 750kg wytrzymałości każda. Przyczepy homologowane są w zakresie od 500kg do 750kg, jako przyczepy lekkie, do których nie jest wymagana kat. E.

Przyczepa Faro Solidus Plus- Kliknij aby powiększyć Przyczepka Faro Solidus + - Kliknij aby powiększyć

Producent Faro proponuje również dużą przyczepę dwuosiową o wymiarze wewnętrznym 330x150x35cm w bardzo atrakcyjnej cenie. Przyczepa na prawo jazdy na kategorię B.

Przyczepa Faro Solidus 330x150x35cm - Kliknij aby powiększyć Przyczepa Faro Solidus dwie osie - Kliknij aby powiększyć


Eljasiewicz S.C. tel.(85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK