Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Sprzedaż przyczep

Od lat zajmujemy się sprzedażą przyczep. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy wymagania klientów i każdemu chętnie pomożemy w wyborze najodpowiedniejszej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy zarówno przyczepy bagażowe jak i specjalistyczne (kempingowe, furgony, handlowe, do przewozu samochodów, motocykli, łodzi i inne) o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. Wszystkie przyczepy mają HOMOLOGACJĘ tak więc całkowity koszt rejestracji przyczepy to 121,50 zł za tablice rejestracyjne i ok. 30-50zł za ubezpieczenie OC (w zależności od firmy ubezpieczeniowej i przysługujących zniżek). Nie ma potrzeby przeprowadzania badań technicznych.

Skupujemy przyczepy używane a także pośredniczymy w sprzedaży przyczep używanych. Zapewniamy fachowe porady przy konstrukcji przyczepy we własnym zakresie (tzw. SAM)Działamy na terenie miasta Białystok. Jesteśmy dilerem przyczep:
Niewiadów
Przyczepa Niewiadów B2030HT Linia Biznes 100

Zakład z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji przyczep. Przyczepy charakteryzujące się solidną, sprawdzoną oraz spawaną konstrukcją, zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Funkcjonalne- możliwość rozbudowy o kolejne elementy (nadstawki burt, zakrycia, plandeki), łatwy i szybki demontaż wszystkich burt (przednia i tylna uchylane), uchwyty podłogowe dla lepszego mocowania ładunku i specjalne uchwyty zewnętrzne do plandek, możliwość montażu koła zapasowego, koło wsporcze ułatwiające samodzielne manewrowanie przyczepą (wybrane modele). Przyczepy wyposażone są w hamulec najazdowy (wybrane modele), trójkąt ostrzegawczy (w standardzie), linkę bezpieczeństwa chroniącą dodatkowo przyczepę przed wypięciem oraz specjalny pomarańczowy pasek umieszczany po obrysie przyczepy, polepszający jej widoczność na drodze. 12 miesięcy gwarancji. Podzespoły firmy KNOTT. Firma posiada w ofercie duży wybór przyczep specjalistycznych- do przewozu łodzi, motocykli, minikoparek czy samochodów. Również przyczepy kempingowe, handlowe oraz furgony. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę producenta!

...więcej informacji
TEMARED Świdnik

Przyczepa Świdnik PRO2012 TEMA Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych producentów przyczep samochodowych w Polsce. Spółka oferuje przyczepy do zastosowań ogólnych, idealnych przy drobnych pracach remontowych czy przy pielęgnacji ogrodu. W ofercie również przyczepy do przewozu motocykli i samochodów (tzw. “szwajcarki”). Przyczepy ekonomiczne w zakupie i eksploatacji. Wykonane z odpowiednio profilowanej blachy, ocynkowanej ogniowo, o grubości 1,2 i 2,5 mm. Konstrukcja skręcana (rama), na podzespołach firmy AL-KO. Podłoga ze sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej. Przednie i tylne burty otwierane. Koło wsporcze z obejmą w standardzie. Do wybranych modeli przyczep istnieje możliwość zakupienia plandeki o wysokości h=80cm, h=110cm lub h=140cm nad bortem. Gwarancja na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy.

...więcej informacjiFARO

Przyczepa Faro Solidus
Firma Inbud-faro Spólka Akcyjna obecna jest na rynku motoryzacyjnym w Polsce od ponad 20 lat. Jako jeden z czołowych dystrybutorów opon i felg wielokrotnie nagradzana była prestiżowymi wyróżnieniami Gazele Biznesu. W 2011 roku rozpoczęto pracę nad uruchomieniem produkcji przyczep samochodowych. Celem spółki jest oferowanie wysokiej jakości produktów dla szerokiej gamy zastosowań. Przyczepy Faro szybko zyskały uznanie na rynku. Wybrane modele wyposażone są w burty z wypełnieniem ze sklejki, burta przednia i tylna otwierana. Podłoga wykonana ze sklejki o grubości 9 mm, wodoodpornej, antypoślizgowej, wyposażona w uchwyty do mocowania ładunku. Faro Trailers stosuje podzespoły firmy AL-KO, Knott i Steelpress, w standardzie zaczep kulowy ze wskaźnikiem sprzęgu, błotniki z polietylenu z osłonami przeciw błotnymi oraz koło podporowe z obejmą. Instalacja oświetleniowa zgodna z przepisami o ruchu drogowym.

...więcej informacji
STAVAL

Przyczepa FURO255T
Nowy producent na polskim rynku oferujący dobry stosunek ceny do jakości produkowanych przyczep. Przyczepy przystosowane do intensywnej eksploatacji (nawet na polskich drogach;). 2 lata gwarancji. Solidna rama wykonana z kształtownika stalowego, konstrukcyjnego, spawana, cynkowana ogniowo. Przednia i tylna burta otwierana, boczne burty zdejmowane. Uchwyty do mocowania ładunku wewnątrz skrzyni ładunkowej. Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej. Przyczepki wyposażone w uchwyty do mocowania ładunku. Podzespoły jezdne firmy KNOTT. Instalacja oświetleniowa zgodna z przepisami o ruchu drogowym. Producent oferuje szeroką gamę przyczep podłodziowych w atrakcyjnych cenach.

Od 2015 roku oferta producenta wzbogaciła się o trzy typy lawet do transportu pojazdów. Nowe lawety firmy STAVAL to CAMEL (tzw. “garbatka“), HIPPO (“garbatka“ ścięta tylko z tyłu, przednia część przestrzeni ładunkowej płaska) lub ELEFANT (platforma z pełną podłogą). W każdej lawecie koła znajdują się pod spodem przyczepy. Pomimo, iż są to tylko trzy typy występują one w bardzo różnych konfiguracjach, wsród licznych modeli z pewnością każdy dobierze sobie idealne DMC i wymiary odpowiednie do potrzeb.

...więcej informacji
Brenderup (Thule Trailers)

Przyczepa Brenderup Thule U110B Transporter
Marka na polskim rynku obecna od roku 2003. Brenderup stosuje wyłącznie komponenty wysokiej jakości takie jak światła, osie, zaczepy. Wszystkie przyczepy wykonane są na podzespołach jezdnych firmy AL-KO lub KNOTT. Rama cynkowana ogniowo. Uchylna konstrukcja maksymalnie ułatwia załadunek jak i rozładunek. Szeroka gama przyczep specjalistycznych jest odpowiedzią na wysokie wymagania klientów. W ofercie znajdą Państwo przyczepy samochodowe: bagażowe, kontenerowe, lawety, platformy, przyczepy do przewozu koni oraz podłodziowe. Pozycje szczególnie godne polecenia są to: przyczepy do przewozu koni a także uchylna laweta U110B z podnośnikiem hydraulicznym. Bardzo duży wybór przyczep podłodziowych: od wózków podłodziowych (do transportu wewnętrznego) do przyczep przystosowanych do przewozu jachtów o wadze nawet do 2860kg. Do wybranych modeli w standardzie kółko podporowe z obejmą oraz uchwyty do mocowania ładunku. Dwa lata gwarancji.


Boro

Przyczepa BORO Laweta Multimax do przewozu 2 samochodów
Firma BORO to polski, prywatny producent przyczep, którego dilerem jesteśmy w mieście Białystok. Przyczepy BORO charakteryzują się solidną konstrukcją ramy oraz markowymi podzespołami firm AL-KO i Knott. Producent udziela gwarancji na 12 miesięcy. Firma Boro produkuje między innymi lawety trzyosiowe z osią skrętną do przewozu dwóch samochodów, tak zwane szwajcarki czyli przyczepy z kołami pod spodem a także przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego. Więcej informacji na stronie producenta.
Tomplan

Przyczepa firmy Tomplan - kliknij aby przejść do strony firmy Tomplan
Firma Tomplan Sp. z o.o., to polski producent przyczep, który posiada w swojej ofercie szeroką gamę furgonów sklejkowych i izolowanych, przyczep handlowych oraz przyczep o specjalnym przeznaczeniu. Na szczególną uwagę zasługują przyczepy do przewozu psów. Po kliknięciu zdjęcia przyczepy zostną Państwo przekierowani na stronę producenta, gdzie znajdują się aktualne cenniki z wymiarami i opisem wyposażenia przyczep.

...więcej informacjiEljasiewicz S.C. tel.(85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK