Przyczepy Eljasiewicz - strona główna*** SPRZEDAŻ *** WYPOŻYCZALNIA *** SERWIS *** NAPRAWA *** CZĘŚCI I AKCESORIA *** HAKI HOLOWNICZE *** FACHOWE PORADY *** RATY ***

Sprzedaż przyczep

Od lat zajmujemy się sprzedażą przyczep. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy wymagania klientów i każdemu chętnie pomożemy w wyborze najodpowiedniejszej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy zarówno przyczepy bagażowe jak i specjalistyczne (kempingowe, furgony, handlowe, do przewozu samochodów, motocykli, łodzi i inne) o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. Wszystkie przyczepy mają HOMOLOGACJĘ tak więc całkowity koszt rejestracji przyczepy to 121,50 zł za tablice rejestracyjne i ok. 30-50zł za ubezpieczenie OC (w zależności od firmy ubezpieczeniowej i przysługujących zniżek). Nie ma potrzeby przeprowadzania badań technicznych.

Skupujemy przyczepy używane a także pośredniczymy w sprzedaży przyczep używanych. Zapewniamy fachowe porady przy konstrukcji przyczepy we własnym zakresie (tzw. SAM)Działamy na terenie miasta Białystok. Jesteśmy dilerem przyczep:
Niewiadów
Przyczepa Niewiadów B2030HT Linia Biznes 100

Zakład z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji przyczep. Przyczepy charakteryzujące się solidną, sprawdzoną oraz spawaną konstrukcją, zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Funkcjonalne- możliwość rozbudowy o kolejne elementy (nadstawki burt, zakrycia, plandeki), łatwy i szybki demontaż wszystkich burt (przednia i tylna uchylane), uchwyty podłogowe dla lepszego mocowania ładunku i specjalne uchwyty zewnętrzne do plandek, możliwość montażu koła zapasowego, koło wsporcze ułatwiające samodzielne manewrowanie przyczepą (wybrane modele). Przyczepy wyposażone są w hamulec najazdowy (wybrane modele), trójkąt ostrzegawczy (w standardzie), linkę bezpieczeństwa chroniącą dodatkowo przyczepę przed wypięciem oraz specjalny pomarańczowy pasek umieszczany po obrysie przyczepy, polepszający jej widoczność na drodze. 12 miesięcy gwarancji. Podzespoły firmy KNOTT. Firma posiada w ofercie duży wybór przyczep specjalistycznych- do przewozu łodzi, motocykli, minikoparek czy samochodów. Również przyczepy kempingowe, handlowe oraz furgony. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę producenta!

...więcej informacji
TEMARED Świdnik

Przyczepa Świdnik PRO2012 TEMA Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych producentów przyczep samochodowych w Polsce. Spółka oferuje przyczepy do zastosowań ogólnych, idealnych przy drobnych pracach remontowych czy przy pielęgnacji ogrodu. W ofercie również przyczepy do przewozu motocykli i samochodów (tzw. “szwajcarki”). Przyczepy ekonomiczne w zakupie i eksploatacji. Wykonane z odpowiednio profilowanej blachy, ocynkowanej ogniowo, o grubości 1,2 i 2,5 mm. Konstrukcja skręcana (rama), na podzespołach firmy AL-KO. Podłoga ze sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej. Przednie i tylne burty otwierane. Koło wsporcze z obejmą w standardzie. Do wybranych modeli przyczep istnieje możliwość zakupienia plandeki o wysokości h=80cm, h=110cm lub h=140cm nad bortem. Gwarancja na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy.

...więcej informacjiFARO

Przyczepa Faro Solidus
Firma Inbud-faro Spólka Akcyjna obecna jest na rynku motoryzacyjnym w Polsce od ponad 20 lat. Jako jeden z czołowych dystrybutorów opon i felg wielokrotnie nagradzana była prestiżowymi wyróżnieniami Gazele Biznesu. W 2011 roku rozpoczęto pracę nad uruchomieniem produkcji przyczep samochodowych. Celem spółki jest oferowanie wysokiej jakości produktów dla szerokiej gamy zastosowań. Przyczepy Faro szybko zyskały uznanie na rynku. Wybrane modele wyposażone są w burty z wypełnieniem ze sklejki, burta przednia i tylna otwierana. Podłoga wykonana ze sklejki o grubości 9 mm, wodoodpornej, antypoślizgowej, wyposażona w uchwyty do mocowania ładunku. Faro Trailers stosuje podzespoły firmy AL-KO, Knott i Steelpress, w standardzie zaczep kulowy ze wskaźnikiem sprzęgu, błotniki z polietylenu z osłonami przeciw błotnymi oraz koło podporowe z obejmą. Instalacja oświetleniowa zgodna z przepisami o ruchu drogowym.

...więcej informacjiEljasiewicz S.C. tel.(85) 7 43 75 14 BIAŁYSTOK